Eurocilindrai – tai dvisieniai nerūdijančio plieno indai, skirti laikyti ir transportuoti suskystintas ar suslėgtas  dujas. Dėl specialios indo konstrukcijos ir tarpusienyje sudaryto vakuumo, dujos apsaugomos nuo išorės veiksnių. Iš eurocilindro galima naudoti dujas skystame arba dujiniame  pavidale, priklausomai nuo vartotojo poreikių.

Eurocilindrai

Pagal suvartojamą dujų kiekį, galima rinktis eurocilindro talpą nuo 60 iki 1000 litrų. Didelės talpos eurocilindruose laikomos visos suskystintos atmosferinės dujos.


Diuaro indai

Diuaro indai – tai beslėginės talpos, išlaikančios pastovią jose esančių dujų temperatūrą (šilumos energija nepatenka į vidų ir neišeina iš indo). Diuaro talpą sudaro du blizgaus paviršiaus indai, sudėti vienas į kitą bei perskirti vakuumo tarpu. Vakuumas stabdo energijos perdavimą šilumos laidumo ir konvekcijos būdu. Diuaro indai dažniausiai yra mažos talpos ir palaiko žemą suskystintų atmosferinių dujų (argono, azoto, deguonies) temperatūrą, todėl tiekiami laboratorijoms ar medicinos įstaigoms.