Siekiame optimizuoti klientų veiklos procesus ir užtikrinti nenutrūkstamą gamybą, todėl produkciją pristatome per 24 valandas darbo dienomis. Užsakymą svarbu pateikti darbo dienomis iki 14 val.

Mes galime užtikrinti dujų tiekimą pagal Jūsų poreikius, priklausomai nuo Jūsų gamybos apimties:

  • Standartinių dujų ir dujų mišinių balionų pildymas bei pristatymas.
  • Nestandartinių dujų balionų pildymas ir pristatymas.
  • Skystų dujų pristatymas autocisternomis (iki 22 t vienu reisu).
  • Dujų monitoringas ir nenutrūkstamas dujų tiekimas, įdiegus telemetrinę dujų tiekimo sistemą. Nuotolinė duomenų perdavimo sistema leidžia kokybiškai vykdyti visą veiklą, susijusią su dujų tiekimu – nuo dujų kiekio stebėsenos iki pristatymo į talpyklas ar balionų ryšulių pakeitimo.

Dujas galime pristatyti į Jūsų veiklos vietą, Jums artimiausią „Gaschemos“ prekybos tašką ar partnerių atstovybes. Visoje šalyje veikiantis „Gaschemos“ mažmeninės prekybos tinklas apima 5 „Gaschemos“ prekybos centrus bei nuolat besiplečiantį platintojų atstovybių tinklą. Naudodamiesi šiuo tinklu be išankstinio užsakymo galite įsigyti ar pasikeisti standartinius techninių dujų balionus. Specialiosios dujos, gaminamos pagal individualų užsakymą, dujų mišiniai bei sausasis ledas tiekiami tik pasirašius sutartį su „Gaschema“ dėl minėtų produktų pagaminimo ir pristatymo sąlygų.

Svarbu!
Pristatymo laikas yra ilgesnis nei 24 valandos, tiekiant dujas:

  • Nestandartinėje arba klientui priklausančioje taroje (balionuose, diuaro induose, eurocilindruose);
  • Specialiąsias dujas, t. y. dujas pagal individualų užsakymą.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, teikiame skubaus ir avarinio produkcijos tiekimo paslaugas.