Vertybės

Vertybės

Vertybės mums yra tai, kuo vadovaujamės ir tikime, ko siekiame, už ką atsakome, kaip elgiamės ir ką darome kiekvieną dieną dėl organizacijos bei jos darbuotojų sėkmės.

Nuo kiekvieno darbuotojo atliekamo darbo, priimtų sprendimų, bendravimo su klientais bei partneriais priklauso įmonės ir jos personalo gerovė. Todėl įmonėje vadovaujamės lyderystės aksioma: pasiekti įmonės tikslus ir ambicijas lengviau, kai kiekvieno darbuotojo tikslai nukreipti vienoda linkme. Savo veiklą grįsdami pamatinėmis vertybėmis, ne tik puoselėjame įmonės kultūrą, bet ir nuolat artėjame prie bendro tikslo – tapti profesionaliausiais ir dinamiškiausiais techninių dujų bei kitų produktų gamintojais ir pardavėjais Pabaltijo regione.

Partnerystė

„Gaschemos“ teikiamų paslaugų kokybė ir operatyvumas – tai betarpiško, glaudaus bendradarbiavimo tarp darbuotojų ir klientų rezultatas. Klientams suteikiame išsamią informaciją, pasiūlome racionaliausius sprendimus, nuolat palaikome ryšį ir prireikus sprendžiame iškilusias problemas. Tai kiekvieno darbuotojo investicija kuriant įmonės vertę, reputaciją ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Operatyvumas

Nuolat tobuliname ir investuojame į gamybos ir logistikos procesus, kad galėtume patenkinti kliento poreikius per trumpiausią laiką. Lietuvoje dujas pristatome per 24 val. darbo dienomis.

Atsakomybė

Sau ir klientams esame davę pažadą dirbti profesionaliai, nuolat tobulinti kompetenciją ir niekada nerizikuoti kokybe. Siekiame atsakingai kurti geresnę darbo aplinką – gerbiame ir vertiname kiekvieną darbuotoją, užtikriname saugią darbo vietą, sukuriame galimybes stažuotis ir tobulėti.

Inovatyvumas

Nuolat žvelgiame į priekį – gaminant ir panaudojant dujas taikome pažangias technologijas, modernizuojame dujų gamybos procesus.  Inovacijos – tai mūsų konkurencinio pranašumo pagrindas, todėl nuolat ieškome būdų, kaip optimizuoti kliento veiklos ar dujų gamybos procesus.

Aplinkosauga

Stengiamės dirbti taip, kad gerintume mus supančios aplinkos būklę, taikome taršos prevencijos priemones. Ieškome technologinių sprendimų, kurie padeda klientams sumažinti išmetamas kenksmingas dujų atliekas, taip pat atliekame šiltnamio efektą sukeliančių dujų stebėseną.