Specialiosios dujos

Specialiosios dujos

Specialiosios „Gaschemos“ dujos bei jų mišiniai gaminami iš aukščiausios kokybės dujų, pasitelkiant naujausias technologijas ir laikantis griežčiausių reikalavimų. „Gaschema“ tiekia ir grynąsias instrumentines dujas, leidžiančias pasiekti ribines detektorių bei analizatorių jautrumo nustatymo reikšmes ir preciziškai jas panaudoti aukštus kokybės reikalavimus keliančiose pramonės šakose bei laboratorijose. Šios dujos atitinka aukščiausios kategorijos technines specifikacijas.

Daugiau kaip 10 metų patirtį dujų gamybos srityje sukaupusi „Gaschema“ yra oficialus pasaulinio dujų koncerno „SIAD“ atstovas Baltijos šalių specialiųjų dujų ir dujų mišinių rinkoje. „Gaschema“ siūlo platų įvairios konsistencijos grynųjų dujų (acetileno, deguonies, angliarūgštės, azoto, argono, vandenilio, helio, metano, sintetinio oro, kriptono, neono) ir specialių jų mišinių asortimentą.

Klientui produktai pristatomi kartu su kokybės sertifikatais, išduotais koncerno „SIAD“ laboratorijose dirbančių kvalifikuotų specialistų ir įrodančiais aukščiausią dujų kokybę bei patikimumą.  Specialiosios dujos ar jų mišiniai pristatomi įvairaus dydžio aukšto slėgio balionuose.

Informaciją apie tiekiamas specialiąsias dujas ir jų mišinius rasite mūsų interneto svetainėje arba paskambinę nurodytais kontaktiniais numeriais.