Produktų kategorijos

„AZO“ prekės ženklas gerai žinomas sunkiasvorių transporto priemonių rinkoje. Esame užsitarnavę patikimo kokybiškų produktų gamintojo bei platintojo vardą. Tai paskatino mus žengti pirmyn ir savo produktus, kuriuos iki šiol naudojo tik profesionalai, pasiūlyti kiekvienam automobilį prižiūrinčiam vairuotojui.

Asortimente rasite viską, ko reikia automobilio priežiūrai ir švarai užtikrinti – nuo valymui skirtų purvo tirpiklių, šampūnų iki stiklų valiklių bei aušinimo skysčių. Taip pat siūlome pagal ES standartus Lietuvoje gaminamą karbamido tirpalą „AZO AdBlue“, kuris naudojamas automobilių išmetamų azoto oksidų emisijai mažinti.

AZO Products

AZO produktų talpos

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis

1,5 l 8 vnt. 288 vnt.

Bakelis

5 l 3 vnt. 108 vnt

Statinė

210 l

IBC konteineris

1000 l

Autocisternos

24 000 l

Kodėl AZO ?

Skandinaviška kokybė.

„AZO AUTO“ linija – švedų gamybos produktai, kurių sudėtyje naudojamos tik kokybiškos ir biologiškai patikrintos sudedamosios dalys, atitinkančios aukščiausius Europos automobilių chemijos pramonės standartus.

Maksimali švara.

„AZO“ autochemijos produktų linija sukurta profesionalams, tačiau puikiai pritaikyta kiekvienam vairuotojui, kuris rūpinasi savo automobiliu. Produktai pasižymi aukšta koncentracija, kokybiškais ir ištestuotais priedais, dauguma priemonių tinkamos valymui bekontakčiu būdu.

Nuo…iki…

„AZO AUTO“ asortimente rasite aušinimo skysčių, langų ploviklių bei automobilių kosmetikos produktų. Kiekviena švaros priemonė pritaikyta nuvalyti įvairaus pobūdžio nešvarumus: nuo rūdžių iki cemento, druskos, dulkių ir kitų nešvarumų.

Paprastas naudojimas.

Tam, kad su „AZO“ produktais būtų pasiektas maksimalus efektas, specialistų komanda paruošė vaizdo instrukcijas, kuriose dalinasi naudingais patarimais.

Patogus apsipirkimas.

AZO auto prekių galite įsigyti „Gaschema“ bei didžiuosiuose prekybos centruose, taip pat internetinėse partnerių parduotuvėse www.eoltas.lt ir www.agromax.lt.

Ekologija.

Tinkamai naudojami „AZO“ produktai yra nekenksmingi gamtai. Asortimente taip pat rasite ir automobiliams skirtą karbamido tirpalą „AZO AdBlue“, naudojamą pavojingų azoto oksidų dalelių emisijai mažinti.