Šią savaitę bendrovėse „Gaschema“ ir „Achema“ lankėsi gausi delegacija – į svečius užsuko būrys Kauno regiono pramonininkų. Vizitui juos pakvietė bendrovės „Gaschema“ generalinis direktorius, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos (KKPDA) viceprezidentas Valdemaras Vareika.

Susitikimo metu asociacijos Prezidiumo nariai aptarė svarbius einamuosius klausimus, tuo pačiu KKPDA prezidentas Marius Horbačauskas visų vadovų vardu pasveikino neseniai „Achemos“ generalinės direktorės pareigas pradėjusią eiti Audronę Kuskytę, palinkėjo jai rasti laiko aktyviam dalyvavimui ir asociacijos veikloje.

KKPDA vykdančioji direktorė Reda Stankevičienė pristatė naujienas ir artimiausius renginius, o po to visi svečiai buvo pakviesti sudalyvauti ekskursijoje po „Achemos“ gamyklos teritoriją.

„Stengiamės susitikti bent kartą per mėnesį, bendruomenės susibūrimai yra labai svarbūs. Ne tik pabendraujame, aptariame aktualius klausimus, bet ir turime galimybę iš arti susipažinti su Kauno regiono pramonės įmonėmis, suprasti, kuo jos kvėpuoja. Džiaugiamės mūsų narių aktyviu įsitraukimu ir dalyvavimu organizuojamose veiklose“, – sakė V. Vareika.