DUJŲ MIŠINIAI

DUJŲ MIŠINIAI

„Gaschema“ siūlo platų specialiųjų dujų mišinių asortimentą – galime sumaišyti nuo 2 iki 15 komponentų. Dujų mišinius gaminame argono, azoto, angliarūgštės, vandenilio, helio, deguonies bei sintetinio oro pagrindu. Specialiųjų dujų gamybos technologija leidžia pagaminti įvairiausius derinius, priklausomai nuo kliento pageidavimų ir veiklos specifikos, tačiau atsižvelgiant ir į komponentų suderinamumą.

Įvairiomis proporcijomis paruošti mišiniai naudojami naujųjų technologijų (pvz., lazerių) srityse, prietaisams kalibruoti ir įvairiems moksliniams bandymams.

Siūlome įsigyti specialiuosius dujų mišinius:

1 l, 2 l, 5 l, 10 l, 20 l, 40 l, 50 l balionuose.

Pramonės sritys

Moksliniai tyrimai

Specialūs mišiniai naudojami lazeriniams prietaisams ar instrumentams kalibruoti, aplinkos ir gamybos procesų kontrolei užtikrinti, dujų chromatografijai bei atomų absorbcijai. Grynųjų dujų mišiniai naudojami ir kaip katalizatoriai.

Medicina

Kokybiški specialieji mišiniai naudojami sterilizavimui, tai pat cheminiams tyrimams ir biologiniams pavyzdžiams laikyti.

Metalo apdirbimo pramonė

Aukštos kokybės mišiniai naudojami preciziškam suvirinimui ir metalurgijos procesuose metalams gryninti.

Elektronikos pramonė

Grynųjų dujų mišiniai naudojami kaitinamosioms lempoms užpildyti, skysčių, toksiškų ir degių dujų detektoriams bei lazerių gamybai.

Maisto pramonė

Specialūs mišiniai naudojami vaisiams nokinti.

Saugumas

Norint išvengti pavojaus sveikatai, rekomenduojama atsisiųsti saugos duomenų lapą ir vadovautis jame pateiktomis taisyklėmis.

Kokybės sertifikatai ir saugos duomenų lapai pateikiami kartu su įsigytomis dujomis.

Atsisiųsti


Dujų mišiniai 2019 ArHe20