ARGONO MIŠINIAI SU ANGLIARŪGŠTE

ARGONO MIŠINIAI SU ANGLIARŪGŠTE

„Gaschema“ siūlo argono mišinius su angliarūgšte (pagal pageidavimą ir / ar su deguonimi). Tai bespalvis, bekvapis ir nedegus dujų mišinys.

Argonas – viena pagrindinių sudedamųjų dalių apsauginiams suvirinimo mišiniams. Apsauginės dujos apsaugo elektrodą, metalo vonelę ir įkaitintą metalą šalia suvirinimo siūlės nuo aplinkos oro, taip pat palengvina suvirinimo procesą ir pagerina siūlės savybes. Argonas maišomas su oksiduojančiais komponentais virinant nelegiruotąjį ir legiruotąjį plieną (MAG).

Argono mišiniai su angliarūgšte universalūs, todėl tinkami mažai legiruotam ir nerūdijančiam plienui virinti.

Siūlome įsigyti argono mišinius:

Dujų mišiniai Tara Slėgis
ArC2 10 l, 20 l, 50 l balionai,

12 x 50 l balionų ryšuliai

200 bar
ArC8
ArC10
ArC18
ArC25
Kitos sudėties mišiniai pagal poreikį

  Atsižvelgiat į veiklos sritį ir techninius kliento įmonės reikalavimus, pagal pageidavimą gaminame tiek dviejų, tiek trijų komponentų dujų mišinius.

Pramonės sritys

Metalų apdirbimas.

Virinant argono mišiniais su angliarūgšte gaunama tvirtesnė suvirinimo siūlė, nes metalas suliejamas tolygiau ir vidiniai suvirinimo siūlės įtempimai yra mažesni. Gaunama siūlė žemesnė nei virinant tik su angliarūgšte. Naudojant šį mišinį išlaikoma kokybė ir pagreitėja suvirinimo procesas.

Saugumas

Darbo patalpas, kuriose naudojamas argono ir angliarūgštės mišinys, būtina vėdinti, nes didelė argono koncentracija gali sukelti galvos svaigimą ar skausmą, pykinimą, padidinti kraujospūdį ar širdies dūžių dažnį. Drėgname ore gali susiformuoti anglies rūgštis, kuri pavojinga akims. Platesnę informaciją apie tai, kaip saugiai  naudoti argono angliarūgštės mišinius, rasite mūsų pateiktame saugos duomenų lape.

Atsisiųsti


ArC2


ArC8


ArC18


ArC25