ĮMONĖ

ĮMONĖ

„Gaschema“ – pirmaujanti techninių, suvirinimo, maistinių, specialiųjų dujų, „AZO Products“ ir „Lipalas“ produktų grupių gamybos bei plėtros įmonė Lietuvoje, Baltijos ir Skandinavijos šalių  regionuose. Šiandien sėkmingai siūlome produktus net tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkoms – juos tiekiame į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Lenkiją, Rusiją, Suomiją bei Švediją.

Informaciją apie „AZO Products“ produktus rasite internetinėje svetainėje www.azo.lt, apie PVAD klijus su prekės ženklu „Lipalas“ – svetainėje www.lipalas.lt.

Veiklos sritys

Pagrindinė įmonės veikla – gamyba ir prekyba angliarūgšte, deguonimi, azotu,  argonu, apsauginėmis suvirinimo dujomis ir dujų mišiniais, apsauginėmis pakavimo dujomis ir dujų mišiniais MAP pakuotėms, specialiosiomis (instrumentinėmis) dujomis bei jų mišiniais, degiosiomis dujomis, sausuoju ledu. Taip pat užtikriname greitą ir patikimą produktų logistiką, nuomojame dujų įrangą, projektuojame bei įrengiame dujų tiekimo sistemas. Turėdami platų dujų asortimentą, savo paslaugas siūlome įvairioms pramonės sritims: metalų apdirbimui ir gamybai, maisto pramonei, farmacijos įmonėms, mokslo ir tyrimų laboratorijoms, chemijos pramonei, laisvalaikio pramogų organizatoriams ir kitoms sunkiosios bei lengvosios pramonės šakoms.

Išskirtinumas

Pagrindinis organizacijos sėkmę ir klientų pasitenkinimą bei lojalumą lemiantis kriterijus – išvystyta logistika bei produkcijos pristatymo paslauga Lietuvoje per 24 valandas darbo dienomis. Visoje šalyje veikia „Gaschemos“ mažmeninės prekybos tinklas, kuriame, rinkdamiesi iš plataus asortimento, Jums patogiu metu galite įsigyti techninių dujų ar reikalingos įrangos.

Kodėl verta tapti „Gaschemos“ partneriais?

Esame tikri, jog geriausius dujų tiekimo ir pritaikymo skirtingose pramonės srityse sprendimus pasiūlysime tik gerai įsigilinę į kiekvieno kliento individualius poreikius. Įvairiose srityse dirbantiems partneriams nuolat padedame prisitaikyti prie rinkos sąlygų, didinti savo veiklos ir produkcijos konkurencingumą bei kokybę, užtikrinti darbuotojų saugumą. Šių rezultatų siekti padeda betarpiškas, glaudus bendradarbiavimas su partneriais ir klientais. Tikimės, kad pelnysime Jūsų pasitikėjimą greita reakcija, puikia produktų ir paslaugų kokybe bei nuoširdžiu kompetentingų „Gaschemos“ darbuotojų bendravimu.

Įmonės istorija

2004 m. sausio 1 d.  įkurtas AB „Achema“ filialas „Gaschema“, kurio pagrindiniai veiklos tikslai yra techninių, maistinių, specialiųjų dujų gamyba ir prekyba Baltijos šalių regionuose, atsižvelgiant į įvairių pramonės šakų poreikius.

Įmonėje buvo įdiegtos vadybos sistemos pagal ISO 9001 kokybės valdymo, ISO 14001 aplinkos apsaugos ir  BSI OHSAS 18001 standartų reikalavimus.

2007 m.  AB „Achemoje“ buvo pastatyta ir pradėjo veikti nauja angliarūgštės gamybos linija, pagaminanti iki 100 tonų angliarūgštės per parą. Gautas „Coca-cola“ tiekėjo atitikties sertifikatas,  leidžiantis tiekti angliarūgštę Rytų, Vidurio ir Pietų Europos „Coca-cola“ gamybos padaliniams.

2007 m. pradėta gamyba ir prekyba karbamido tirpalu „AdBlue“.

2008 m. įdiegta RVASVT (rizikos veiksnių analizės svarbiųjų valdymo taškų) programa. RVASVT– tai sisteminis požiūris, apimantis visus maisto saugos aspektus visose maisto gamybos ir vartojimo grandyse: žaliavų auginimo ir paruošimo, gabenimo, saugojimo, perdirbimo, paskirstymo, pardavimo ir vartojimo.

2008 m. paleista nauja, moderni dujų mišinių (argono-angliarūgštės, azoto-angliarūgštės, argono-angliarūgštės-deguonies) gamybos linija, investuota apie 1 mln. eurų į Lietuvos ir Latvijos prekybos centrų plėtrą.

2009 m. pradėtos gaminti apsauginės pakavimo dujos maisto pramonei. Ši produktų grupė pastebėta ir įvertinta „Lietuvos metų gaminio 2009“  aukso medaliu.

2009 m. gauti „Heineken“, „Pepsi-Cola“ ir „Carslberg“ tiekėjų atitikties sertifikatai.

2010 m. iš AB „Achema“ perimta techninių dujų gamyba, nuo šiol visi techninių dujų gamybos, pardavimo ir pristatymo procesai yra „Gaschema“ rankose.

2011 m. įkurta įmonė AB „Gaschema-Sweden“ Švedijoje (Bjorketorp). Joje pradėta AdBlue ir AUS40 gamyba ir prekyba.

2012 m. bendrovei „Gaschema“ įteiktas pirmasis „Bureau Veritas“ FSSC 22000 sertifikatas Lietuvoje. Tai maisto saugos vadybos sistemos sertifikavimo schema, skirta maisto, jo sudedamųjų dalių ir pakuočių gamintojams.

2013 m. įkurta įmonė „Gaschema Finland“ Suomijoje (Vantaa). Joje pradėta AdBlue ir AUS40 gamyba ir prekyba.

2013 m. pradėta prekyba amoniakiniu vandeniu ir karbamido tirpalu AUS40.

2013 m. iš AB „Achema“ perimta gamyba ir prekyba PVAD klijais su prekiniu ženklu „Lipalas“, plačiau www.lipalas.lt.

2014 m. į rinką įvesta nauja prekės ženklų grupė „AZO PRODUCTS“, apimanti „AdBlue“ („AZO AdBlue“), karbamido („AZO UREA“), NOx taršą mažinančių produktų („AZO NOX“), automobilinės chemijos („AZO AUTO“) ir su šiais produktais susijusios įrangos („AZO EQUIPMENT“) produktų grupes, plačiau www.azo.lt.

2015 m. pradėjo veikti naujas oro skaidymo blokas gaminantis skystus dujų produktus: deguonį, azotą ir argoną.

2017 m. sausio 1 d. AB “Achema” valdybos nutarimu buvo įsteigta įmonė UAB “Gaschema”, kuri perėmė AB “Achema” filialo “Gaschema” veiklą.

2017 m. sumontuotas sausojo ledo gamybos įrenginys. Nuo šiol galime tiekti ne tik  3 mm ir 16 mm granules, bet ir įvairaus storio blokus.

2018 m. buvo sumontuota nauja dujų pildymo įranga, kuri leidžia užpildyti dujų balionus ir balionų ryšulius vienalytėmis dujomis ir dujų mišiniais net 300 bar darbiniu slėgiu.

2018 m. buvo sumontuotas ir pradėjo veikti nauja anglies dioksido gamybos linija, kuri padidino anglies dioksido gamybą iki 200 tonų per parą.

2018 liepos mėn., UAB ,,Gaschema” tapo EIGA (European Industrial Gases Association, vert. Europos pramoninių dujų asociacijos) nare. Tai į saugumą ir techninius spendimus orientuota organizacija, kuri atstovauja didžiajai daliai Europos ir daugelio ne Europos įmonių, gaminančių pramonines, medicinos ir maisto pramonei skirtas dujas.

2018 m. UAB ,,Gaschema” pradeda prekybą medicininiu skystuoju deguonimi ,,Brelux”

2019 m. UAB ,,Gaschema” pradeda prekybą medicininėmis ir terapinėmis dujomis, į rinką įvedant dar du produktus: medicininį suslėgtąjį deguonį ir diazoto oksidą.