Kokybė

Kokybė

Dujų gamyba ir logistika –  pagrindinė mūsų kompetencijos sritis. Šiuose procesuose ypač svarbu tinkamai atlikti procedūras, kurios padeda sukurti saugią darbo aplinką ir vykdyti galimos žalos prevenciją. Siekdami užtikrinti vartotojų saugumą, visiems savo produktams suteikiame kokybės pasus arba atitikties deklaracijas – garantiją, kad buvo atlikti visi veiksmai, kurie numatyti kokybės kontrolės procedūrose, taip pat kruopščiai ištirti visi mūsų dujų produktai bei dujų mišiniai.

 

 

 

 „Gaschemoje“ taip pat yra įdiegta maisto saugos sistema – mums įteiktas pirmasis „Bureau Veritas“ Lietuvoje išduotas FSSC 22000 sertifikatas. FSSC 22000 – tai maisto saugos vadybos sistemos sertifikavimo schema, skirta maisto, jo sudedamųjų dalių ir pakuočių gamintojams. Šis dokumentas liudija, kad sertifikuotos kompanijos maisto saugos sistema atitinka maisto saugos vadybos standarto ISO 22000 reikalavimus bei reikalavimus gamybos aplinkai ir gerai gamybos praktikai, kurie išdėstyti ISO/TS 22002-1 standarte. FSSC sertifikatas apima anglies dioksido, naudojamo kaip maisto ingredientas, bei pakavimo dujų ir dujų mišinių, naudojamų maisto produktų pakavimui, gamybą bei logistiką.

 

 

Daug dėmesio skiriame aplinkos apsaugai, vykdome aplinkos taršos prevenciją bei jai darančios įtaką veiklos stebėseną.

ISO 14001 2016-01-02 iki 2018-09-14

Kiti „Gaschemos“ dokumentai

Visa mūsų veikla paremta kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų ir maisto saugos politika, kuria pabrėžiame savo atsakingą požiūrį į verslą. Su „Gaschemos“ kasdienine veikla ir atsakomybe susiję šie svarbūs dokumentai:

Techninių-dujkų-asociacijos-narystės-pažymėjimas1

AdBlue-lt-11Didmeninė-suskystintintų-naftos-dujų-prekybos-leidimas-0011Mazmenine-suskystintintų-naftos-dujų-prekybos-leidimas1

   Vilniaus-licenzija1 Klaipedos-licencija1 Siauliu-licenzija-degioms-dujoms+1 Licenzija-gaminti-priesgaisrine-iranga-ir-atlikti-jos-technine1 aplinkos_apsaugos_politika1         Registracijos liudijimasprodukto valdymo vadybos sistemos