Kokybė

Kokybė

Dujų gamyba ir logistika –  pagrindinė mūsų kompetencijos sritis. Šiuose procesuose ypač svarbu tinkamai atlikti procedūras, kurios padeda sukurti saugią darbo aplinką ir vykdyti galimos žalos prevenciją. Siekdami užtikrinti vartotojų saugumą, visiems savo produktams suteikiame kokybės pasus arba atitikties deklaracijas – garantiją, kad buvo atlikti visi veiksmai, kurie numatyti kokybės kontrolės procedūrose, taip pat kruopščiai ištirti visi mūsų dujų produktai bei dujų mišiniai.

Saugos ir kokybės politika

Vadovaujantis tarptautinių standartų EN ISO 9001, EN ISO 14001 ir OHSAS 18001 reikalavimais, įmonėje vykdoma sisteminė kokybės, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos politika.

Mums svarbi produktų ir teikiamų paslaugų kokybė, todėl visais įmonės veiklos etapais periodiškai atliekamas auditas, kruopščiai vykdoma gamybos ir įrangos kontrolė. Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema EN ISO 9001. Šis sertifikatas įrodo, kad įmonė periodiškai analizuoja ir vertina savo integruotos vadybos sistemą, nustato jos gerinimo galimybes bei jas įgyvendina. Siekiame, kad mūsų veikla neturėtų neigiamos įtakos darbuotojų sveikatai, aplinkai ir ištekliams.

ISO 9001 2016-01-02 iki 2018-09-14

Pagal OHSAS 18001 veikiančią darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemą, įmonė užtikrina saugius darbo metodus, darbuotojai apmokomi saugaus elgesio darbe, kasmet vykdoma darbuotojų atestacija, keliama kvalifikacija. Bendrovė naudojasi procesų optimizavimo ir  valdymo įmonėje sistema LEAN. Didelį dėmesį skiriame darbuotojų vadybos kokybei gerinti, siekdami užtikrinti, kad Jūsų poreikiai būtų aiškiai suprasti ir patenkinti susitarus dėl sąlygų. Tai sustiprina klientų pasitikėjimą „Gaschemos“ veiklos ir produkcijos kokybe.

 „Gaschemoje“ taip pat yra įdiegta maisto saugos sistema – mums įteiktas pirmasis „Bureau Veritas“ Lietuvoje išduotas FSSC 22000 sertifikatas. FSSC 22000 – tai maisto saugos vadybos sistemos sertifikavimo schema, skirta maisto, jo sudedamųjų dalių ir pakuočių gamintojams. Šis dokumentas liudija, kad sertifikuotos kompanijos maisto saugos sistema atitinka maisto saugos vadybos standarto ISO 22000 reikalavimus bei reikalavimus gamybos aplinkai ir gerai gamybos praktikai, kurie išdėstyti ISO/TS 22002-1 standarte. FSSC sertifikatas apima anglies dioksido, naudojamo kaip maisto ingredientas, bei pakavimo dujų ir dujų mišinių, naudojamų maisto produktų pakavimui, gamybą bei logistiką.

 

 

Daug dėmesio skiriame aplinkos apsaugai, vykdome aplinkos taršos prevenciją bei jai darančios įtaką veiklos stebėseną.

ISO 14001 2016-01-02 iki 2018-09-14

Kiti „Gaschemos“ dokumentai

Visa mūsų veikla paremta kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų ir maisto saugos politika, kuria pabrėžiame savo atsakingą požiūrį į verslą. Su „Gaschemos“ kasdienine veikla ir atsakomybe susiję šie svarbūs dokumentai:

Kokybės ir maisto saugos politika Techninių-dujkų-asociacijos-narystės-pažymėjimas1 AdBlue-lt-11  Didmeninė-suskystintintų-naftos-dujų-prekybos-leidimas-0011 Mazmenine-suskystintintų-naftos-dujų-prekybos-leidimas1 Vilniaus-licenzija1 Klaipedos-licencija1 Siauliu-licenzija-degioms-dujoms+1 Licenzija-gaminti-priesgaisrine-iranga-ir-atlikti-jos-technine1 aplinkos_apsaugos_politika1         Registracijos liudijimasprodukto valdymo vadybos sistemos